Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Aktualności
Dom

Shanghai Tianshen Copper Group Co.Ltd Wycieczka po fabryce

Chiny Shanghai Tianshen Copper Group Co.Ltd Certyfikaty
Chiny Shanghai Tianshen Copper Group Co.Ltd Certyfikaty
Im Online Czat teraz
 • Linia produkcyjna
  Grupa Tianshen posiada trzy bazy produkcyjne zlokalizowane w Szanghaju i prowincji Zhejiang w Chinach.

  Zhejiang Tianshen Copper Co., Ltd została założona w 1998 roku i znajduje się w parku przemysłowym Tiantai o powierzchni 66 600 m 2, w tym 50000 m 2 zmodernizowanego zakładu. Stosując procesy produkcyjne, takie jak piec indukcyjny o częstotliwości energetycznej, piec średnioczęstotliwościowy, poziomy odlew ciągły, odlewanie półciągłe, wytłaczanie itp., Produkujemy wysokiej jakości mosiężne (brązowe) wlewki, przyjazne dla środowiska, bezołowiowe mosiężne (brązowe) wlewki, pręty mosiężne (brązowe) itp., które są stosowane w przemyśle wyrobów sanitarnych. Jego roczna zdolność produkcyjna sięga 30 000 ton. Dzięki wieloletniemu rozwojowi firma stała się strategicznym dostawcą współpracy dla międzynarodowych i krajowych wyrobów sanitarnych, zaworów, wodomierzy i innych znanych marek przemysłowych.

  Zhejiang Zhonghan Alloy Materials Co., Ltd została założona w 2002 roku, specjalizuje się w produkcji różnych odlewów mosiężnych i brązowych do zaworów, wodomierzy, łożysk, przemysłu elektrycznego. Wyposażony w zaawansowany proces technologiczny, w tym odlewanie grawitacyjne Włochy IMR, automatyczne odlewanie w piasku w Japonii, kucie na gorąco, firma jest w stanie dostarczyć różne produkty z brązu i mosiądzu o rocznej wydajności 5000 ton w przemyśle armatury, wodomierza i armatury sanitarnej. Aby zlicytować jakość produktu i wydajność procesu, firma stale inwestuje w precyzyjne urządzenia CNC, tokarkę, transfer z Japonii, Tajwanu i Korei. Zhonghan stał się ważnym strategicznym partnerem OEM wielu znanych markowych firm na zawory i liczniki wody na całym świecie.

  Shanghai Tianshen Copper Group Co Ltd znajduje się w dzielnicy Songjiang z warsztatem i magazynem o powierzchni 8000 m2; Wyposażony jest w 4 cenne urządzenie do rozłupywania (1600 mm / 600 mm / 450 mm / 305 mm) do obsługi różnych pasków brązu z miedzi / mosiądzu / cyny o różnych szerokościach i grubościach w przemyśle samochodowym, wojskowym, elektronicznym, elektrycznym, budowlanym itp.,

 • OEM / ODM
  Grupa Tianshen jest dobrze wyposażona w nowoczesne urządzenia i profesjonalny personel, aby zapewnić pełną obsługę produktów OEM i ODM. Poprzez przyjęcie wielu sposobów produkcji od odlewania grawitacyjnego, odlewania piaskowanego do kucia na gorąco, Tianshen jest w stanie sprostać różnorodnym potrzebom i wymaganiom produktów. Ponadto dzięki kompleksowemu procesowi produkcji od surowca do gotowych części, Tianshenis poświęca się pełnej kontroli procesu i ciągłym ulepszeniom.

 • R & D
  Grupa Tianshen utworzyła zespół inżynierii technologicznej, aby rozwinąć umiejętności R & D. Opierając się na talentach i przewadze zasobów rynkowych, firma uzyskała patenty krajowe na opracowanie "przyjaznych dla środowiska wlewków miedzi bezołowiowych klasy A dla wyrobów sanitarnych" oraz "wlewki miedziowe do odlewania grawitacyjnego i procesu odlewania". Nowe wlewki są szeroko stosowane w przemyśle wodnym, który koncentruje się na oczyszczaniu wody.

  Poza tym zespół inżynierów jest profesjonalistą w zakresie projektowania i opracowywania gotowych części do różnych zaworów i wodomierzy w oparciu o wymagania klientów.

Szczegóły kontaktu
Shanghai Tianshen Copper Group Co.Ltd

Tel: 86-21-63522470-110

Faks: 86-21-63521617

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)